ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Hledáme šikovného montážního dělníka s možností ubytování – Vsetín

Místo: Vsetín

Recruiter

Kristýna Foltynová

Jiráskovo náměstí 159/10

702 00 Ostrava

Jako montážní dělník budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka ve Vsetíně.

Jste samostatný, zodpovědný a máte praxi v oboru?

Pak hledáme právě VÁS!

Zaručujeme Vám zázemí skvělé společnosti, která si Vás bude vážit.

Náplň práce:

  • příprava materiálu dle výrobního listu
  • řezání profilů, kompletace rámů, natahování síťoviny, osazování komponenty
  • kontrola a balení produktu, obsluha výrobního modulu (PC)

Požadujeme:

  • praxe ve výrobním procesu
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • mzda 120 Kč/hod
  • možnost práce přesčas – proplacení do výplaty
  • 20 dní dovolená
  • ranní směna / 40hod týdně
  • možnost ubytování

Pokud Vás nabídka zaujala, tak neváhejte nám zavolat do kanceláře v Ostravě na

tel.: 558 433 323/720 986 676 nebo nám pošlete svůj životopis na email: ostrava@arwa.cz

Pracovní žádost jako