ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Lakýrník na HPP

Místo: Ostrava

Recruiter

Nikolas Marec

Jiráskovo náměstí 159/10

702 00 Ostrava

Pro našeho velmi významného klienta hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici lakýrníka/ce.

Garantujeme stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu.

Náplň práce :

  • příprava povrchů
  • provádění nástřiků/nátěrů dle norem firmy
  • zodpovědnost za kvalitu nástřiku a nátěru vrstev
  • zodpovědnost za údržba pracovních prostředků v dobrém technickém stavu

Požadavky :

  • min. 1 rok praxe v oboru
  • platný jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • samostatnost, odpovědnost, důslednost
  • ochota pracovat na ranní / odpolední směnu

Nabízíme :

  • zaměstnání na HPP
  • startovací mzdu od 25 000 – 30 000,- Kč
  • příplatky dle ZP
  • osobní ohodnocení
  • prémie
  • stravenky ve výši 100,- Kč /den

Nástup možný IHNED vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe! Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na

tel: +420/558 433 323 nebo zašli svůj životopis na email:ostrava@arwa.cz

Těšíme se na Vás

Pracovní žádost jako