ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Mistr strojírenské výroby – Horní Benešov

Místo: Horní Benešov

Recruiter

Kristýna Foltynová

Jiráskovo náměstí 159/10

702 00 Ostrava

Pro našeho významného klienta v Horním Benešově hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr strojírenské výroby.

Náplň práce:

  • vedení a koordinace zaměstnanců strojírenské výroby
  • organizace výroby a plnění termínů zadavatele
  • kontrola výstupů
  • komunikace s vedením, technologem a konstruktérem

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského zaměření – výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením týmu
  • čtení výkresové dokumentace
  • samostatné rozhodování a předvídavost
  • dovednost práce na PC řídícího systému vítána

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda 45 000 Kč – po zkušební době 50 000 Kč
  • příplatky za práci přesčas/o víkendu/ve svátek
  • příspěvek na stravování
  • 20 dní dovolená
  • pracovní doba 40hod/týdně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte nám zavolat do kanceláře Ostravy

na tel.: 558 433 323/720 986 676 nebo nám pošlete svůj životopis na email: ostrava@arwa.cz

Pracovní žádost jako