ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Montér stínící techniky s nástupem IHNED / 25 000,- Kč + cestovné / Náborový příspěvek 5000,- Kč / Možnost ubytování

Místo: Vsetín

Recruiter

Nikolas Marec

Jiráskovo náměstí 159/10

702 00

Hledáte jistotu zaměstnání a stabilní společnost, která si váží svých zaměstnanců ?

Nabízíme pestrou práci s širokou možností zaměstnaneckých výhod

Pokud máš technické myšlení, manuální zručnost a umíš to se šroubovákem.

Pak hledáme právě TEBE !

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • startovací mzdu od 25 000 Kč&& ;;
  • náborový příspěvek 5000 Kč
  • příspěvek na cestovní náklady
  • 20 dní dovolené
  • možnost práce přesčasu – proplacení do výplaty
  • možnost ubytování
  • ranní směny / 40 hod týdně

Požadujeme:

  • vyučení v oboru – stolař, truhlař
  • manuální zručnost
  • práce s ručním nářadím
  • čtení technické dokumentace
  • ŘP skupiny B
  • časová flexibilita

Co Vás čeká ?

  • práce s ručním nářadím ( vrtačka, aku šroubovák,…)
  • manipulace s produkty ( okna, stavební technika,…)
  • zaměření stavebního prostoru případně jeho opravu
  • práce ve výškách
  • řízení dodávky
  • komunikace se zákazníkem

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete svůj životopis na e-mail ostrava@arwa.cz

nebo volejte do naší pobočky na tel.: +420 558 433 323

Těšíme se na Vás

Pracovní žádost jako