Montér stínící techniky , Příspěvek na cestovní náklady, Ubytování

Místo: Vsetín

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

Karlovy Vary

Máš technické vnímání, manuální zručnost a baví tě práce s aku šroubovákem?

Pak hledáme právě TEBE!

Zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Pokud chceš, tak ti můžeme zajistit prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká.

Tvoje pracovní náplň

Práce s ručním nářadím (vrtačka, aku šroubovák)

Manipulace s produkty (okna, stavební technika)

Zaměření stavebního prostoru případně jeho opravu

Práce ve výškách

Řízení dodávky

Časová flexibilita

Požadujeme

Manuální zručnost

práce s ručním nářadím

čtení technické dokumentace

Nabízíme

Smlouva na HPP

25 000kč + cestovní náklady

Možnost ubytování

Ranní směny 8 hod

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře do

Ostravy na Tel.352 601 788/720 986 689 nebo nám zašli svůj životopis

E mail ostrava@arwa.cz a my se ti obratem ozveme!