ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Obsluha CNC s příspěvkem na dopravu *pouze ranní směna*

Místo: okres Zlín

Recruiter

Kristýna Foltynová

Jiráskovo náměstí 159/10

Ostrava 702 00

Pro našeho významného zákazníka, který působí v automobilovém průmyslu hledáme schopné uchazeče na pozici OBSLUHA CNC.

Náplň práce:

  • obsluha CNC strojů v kusové výrobě
  • nastavení paramterů stroje dle výrobku a technické dokumentace
  • seřizování nástrojů a korekce programu CAD, CAM
  • péče o svěřený stroj a nástroje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického typu
  • čtení výkresové dokumentace
  • zkušenosti s programováním (znalost řídicího systému Heidenhain výhodou)
  • samostatnost při korekci programu
  • vlastní iniciativa, zodpovědnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 150 Kč – 200 Kč/hod
  • bonus osobního ohodnocení
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

V případě, že Vás nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat do naší kanceláře v Ostravě

na tel.: 558 433 323/720 986 676 nebo nám pošlete svůj životopis na email: ostrava@arwa.cz

Pracovní žádost jako