ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Obsluha CNC strojů-HPP-Práce Kopřivnice-Nástup IHNED

Místo: Kopřivnice

Recruiter

Nikolas Marec

Jiráskovo náměstí 159/10

702 00 Ostrava

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici automechanika s možností nástupu IHNED !

Pokud hledáte stabilní zaměstnání a jistotu pak čtěte dále

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN
  • Příp. seřizování CNC obráběcích strojů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru
  • Praxe v oboru výhodou; pozice vhodná i pro absolventy
  • Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
  • Spolehlivost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
  • Práci ve vícesměnném provozu

Nabízíme :

  • Motivující mzdu s dovolenou 25 dnů
  • Profesní zaškolení zaměřené na teoretickou a praktickou přípravu pro práci na konkrétním pracovišti
  • Zvyšování kvalifikace, a především možnost podílet se na výrobě nejlepších českých nákladních vozidel do terénu
  • 7,5 hod. pracovní dobu s možným nástupem IHNED
  • Příplatky dle ZP
  • Práce v sobotu: 50 % z průměrného výdělku
  • Práce v neděli: 50 % z průměrného výdělku

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete svůj životopis na e-mail ostrava@arwa.cz

nebo volejte do naší pobočky na tel.: + 420 558 433 323

Těšíme se na Vás !

Team ARWA

Pracovní žádost jako