arwa.cz

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - Ostrava

Podejte žádost

jediným kliknutím!

Naše pobočka v Ostravě

Abychom mohli dále poskytovat naše služby na vysoké úrovni po celé České republice, neustále rozšiřujeme síť našich poboček. Značka ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. se postupně rozrůstá a jejím cílem je propojit společnosti a zaměstnance. Tentokrát Vám povíme něco více o naší pobočce v Ostravě.

Pobočku jsme otevřeli v tomto východním městě České republiky, protože v této lokalitě cítíme velký potenciál. Město se rychle rozvíjí v oblasti těžkého průmyslu, logistiky, nemovitostí, kvality vzdělávání atd. Ostrava se stává stále atraktivnější pro investory, občany, pracovníky i studenty. Množství volných pracovních míst tedy rychle roste. Továrny, firmy, velké i malé podniky – všichni hledají kvalifikované zaměstnance. Proto Vám oslovení pobočky ARWA v Ostravě pomůže získat vysněnou práci v rychle se rozvíjejícím kraji / zaměstnat ambiciózní špičkové talenty do Vaší společnosti.

Jako vždy se tato pobočka drží našich celosvětových standardů. To znamená, že každá zastoupení pod naší značkou nabízí služby na stejné úrovni – jak v Německu, tak v České republice nebo v kterékoli jiné zemi. Můžete si být jisti, že v každé pobočce získáte servis a odborné konzultace na stejné úrovni.

Společnost ARWA dohlíží na to, aby všechny pobočky dodržovaly následující standardy kvality:

Spravedlnost. Ke všem zaměstnancům se chováme stejně. Také naši disponenti sledují, zda společnosti přistupují k pracovníkům z personální agentury a zaměstnancům firmy stejně. Standard spravedlnosti je základním měřítkem. Pokud společnost uznává hodnotu každého zaměstnance, respektuje jeho identitu a vizi, pak je to záruka, že každý klient personální agentury dostane férové a profesionální služby v každé části světa.

Profesionalita. To znamená, že si neustále prohlubujeme znalosti o trhu práce, o specifikách náborového procesu, o přehledu všech podniků v oblasti, o technikách hledání nejlepších zaměstnanců v oboru atd. Pro každou agenturu, jejímž cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni, je standard profesionality nezbytnou součástí. Naši klienti si mohou být jisti, že jim naši profesionálové poskytnou kompletní a relevantní informace o trhu práce.

Spolupráce. Novou pobočku vždy otevíráme, abychom našim klientům byli blíže. Také neustále rozšiřujeme seznam našich zákazníků – je pro nás důležité spolupracovat nejen s korporátními společnostmi, ale i s malými a středními podniky. Každá společnost má pro uchazeče něco jedinečného, co jim může nabídnout, a proto je naším cílem ukázat tento potenciál světu! Spolupracujeme také se zaměstnanci. Naším posláním je najít ty nejschopnější odborníky, proto neustále hledáme špičkové talenty v jejich pracovním oboru.

Podpora. Všechny agentury pobočky ARWA neustále podporují zaměstnance a společnosti ve všech fázích náborového procesu. Pomáháme firmám a kandidátům odhalit jejich potenciál, radíme při výběru správné kariérní cesty a poskytujeme klientům stálou podporu i po datu nástupu do práce v nové společnosti! Nejste sami, co se týče nejistoty na trhu práce. Profesionálové a koordinátoři jsou otevřeni jakémukoliv dotazu, otázce či problému z Vaší strany!

Co tedy nabízí naše pobočka v Ostravě?

 • Širokou škálu oborů
 • Kvalitní nábor zaměstnanců z celého světa
 • Tým profesionálů v oblasti hledání zaměstnání

Pojďme se podrobněji podívat na jednotlivé položky ↓

Široká škála oborů. Existuje stereotyp, že se personální agentury specializují pouze na určitý okruh práce, takže nemají velkou nabídku pracovních pozic a oborů. V důsledku toho si uchazeči nemohou vybrat takovou pozici, která by odpovídala jejich dovednostem a zkušenostem. To ale není vůbec pravda. Personální agentury mají kompletní přehled nejen o lokálním, ale i zahraničním trhu práce. Mají zájem o spolupráci se společnostmi a kandidáty ze všech oborů. Právě tento princip práce je důvodem, proč personální agentura ARWA působí na trhu práce již více než 40 let! Naše pobočka v Ostravě tedy nabízí následující pracovní oblasti:

 • obchodní
 • průmysl / výroba
 • zdravotní služby a péče
 • gastronomie a hotelnictví
 • technická oblast, logistika a stavebnictví
 • administrativní práce, převážně v kanceláři

Jak vidíte, téměř každý uvhazeč má z čeho vybrat. Tuto databázi uchazečů neustále rozšiřujeme. Proč to děláme? Protože velký výběr pracovních pozic a společností je zárukou, že dokonalá shoda mezi společností a kandidátem bude nalezena rychle a efektivně! Kromě toho velký výběr pracovních pozic a pracovních oblastí je standardem kvality každé personální agentury. Tímto způsobem se disponenti starají o to, aby zaměstnanci naplnili svůj potenciál a firmy našly špičkové talenty!

Informace pro uchazeče:

Pokud si z nějakého důvodu nejste jisti svou požadovanou profesní oblastí, nasměrujeme Vás na pracovní oblast, která by dokonale odpovídala Vašim schopnostem. Jak to děláme? Krátce poté, co oslovíte naše disponenty, budete otestováni v těchto oblastech: úroveň profesionality, komunikační styl, sebeprezentace, jazykové znalosti. Navíc bude následovat osobní pohovor s disponentem. Na základě těchto výsledků vyhodnotíme Vaše schopnosti, vytvoříme pracovní profil a nabídneme Vám seznam pracovních pozic ve společnostech v požadované oblasti. Koordinátor s Vámi tento seznam projedná a na základě Vašeho souhlasu nabídne firmám Váš již zpracovaný pracovní profil.

Informace pro společnosti:

Nezáleží na tom v jakém odvětví podnikáte – stačí nás oslovit a my vyhledáme vhodného kandidáta na jakoukoliv pracovní pozici. Jsme otevřeni spolupráci se všemi společnostmi, velkými i malými podniky, startupy. Pro Vás to bude jednoduše znamenat úsporu času, protože proces náboru může být často zdlouhavý a vyčerpávající. Kvalitní zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu každé firmy, proto je naší prioritou co nejlépe zorganizovat náborový proces a připravit kandidáty na budoucí pracovní pozici. Naše kandidáty testujeme a každému zaměstnanci nabízíme přípravu na vysoké úrovni. Opět platí, že pokud po datu nástupu do Vaší společnosti nebudete z nějakého důvodu s naším kandidátem spokojeni, vrátíme Vám peníze zpět a začneme náborový proces od začátku! Takže žádná další rizika. A ještě jedna věc: pro všechny kandidáty organizujeme prvotní pohovory, abychom zjistili jejich schopnosti a dovednosti. Nemusíte se tedy bát o odbornou úroveň našich uchazečů.

Nábor zaměstnanců z celého světa

Pokud se pobočka ARWA nachází v Ostravě, neznamená to, že zaměstnáváme pouze pracovníky žijící v Ostravě. To je další negativní předsudek. Pojďme tento stereotyp rozbít! Jsme si stoprocentně jisti, že mezi talentovanými uchazeči a firmami by neměly existovat žádné geografické bariéry! Lidé se často bojí těchto stereotypů, a proto se bojí obrátit na personální agentury. Podařilo se nám tento problém vyřešit. Co tedy v souvislosti s tím nabízíme?

 • Nábor českých zaměstnanců. Logicky, pokud sídlíme v České republice, tak přijímáme zaměstnance z každého města v České republice.
 • Zaměstnávání cizinců. V případě, že nemáte český pas nebo dokonce žijete v jiné zemi – žádné obavy. Jsme otevřeni každému ambicióznímu kandidátovi, který je schopen uplatnit svůj potenciál na trhu práce. Často může být Vaše cizí státní příslušnost dokonce výhodou, protože jste schopni ovládat cizí jazyky a můžete se stát čerstvým vzduchem pro každou firemní kulturu! V dnešní době se téměř každý podnik snaží být nadnárodním, jelikož v dnešním globálním světě je to prostě nutnost.
 • Klasický způsob práce + homeoffice. Pokud žijete v zahraničí a nemáte v plánu přijet do České republiky, existuje možnost práce na dálku. Firmy mají často o tento typ pracovníků zájem a posílají nám příslušné poptávky po budoucích uchazečích. Na základě dohody s firmou je možný i zkrácený úvazek práce na dálku. Naším cílem je zajistit pro zaměstnance požadovaný flexibilní rozvrh podle požadavků firem. V dnešním světě se práce na dálku stala celosvětovým trendem. Pokud tedy existuje možnost ušetřit tímto způsobem čas, energii a náklady na dopravu, jsou společnosti ochotny tento styl práce akceptovat.
 • Ubytování. Nenecháváme zaměstnance z jiných měst, aby si sami zajišťovali ubytování. Před nástupem do nové společnosti pro Vás naši disponenti připraví seznam všech možných variant ubytování v závislosti na lokalitě, ceně a finančních podmínkách. Po dohodě s Vámi disponenti učiní konečné rozhodnutí. O kvalitu a bezpečnost ubytování se nemusíte bát – naše personální agentura garantuje vysokou úroveň ubytování pro všechny zaměstnance.

Tým profesionálů v oblasti hledání zaměstnání

Naši odborníci jsou guru na trhu práce! Dokážou splnit všechny Vaše přání týkající se náborového

procesu. Zařídí za Vás celý náborový proces. Co to zahrnuje? Pojďme se na to podívat detailněji! Co může společnost ARWA nabídnout firmám?

Především si na prvních konzultacích s našimi disponenty stanovíte všechna potřebná kritéria pro své budoucí zaměstnance. Například:

 • typ zaměstnání: sezónní, dlouhodobé, na částečný úvazek nebo na jednorázový projekt
 • úroveň profesionality pro danou pracovní pozici
 • jazykové znalosti
 • styl komunikace: sebeprezentace, typy interakce s týmem, způsob vyjednávání
 • platové rozpětí
 • některé zvláštní požadavky jako řidičský průkaz, rodilý mluvčí, požadavky na vzhled atd.

Čím více kritérií odhalíte, tím lépe. Databáze zaměstnanců agentury je opravdu široká, takže potřebujeme znát co nejvíce podrobností o požadovaném kandidátovi. Můžete nám sdělit i ty nejmenší detaily – to nám pomůže najít kandidáta, který do vašeho týmu dokonale zapadne. Jelikož máme velké množství zaměstnanců z celého světa, každý z nich má své specifické rysy a vlastnosti. Nejlepší zaměstnance Vám budeme schopni najít až poté, co budeme mít kompletní přehled o Vašich požadavcích.

Poté na základě zadaných kritérií vyhledáme vhodného kandidáta v naší databázi. Jakmile bude kandidát nalezen, proběhne sada prvotních pohovorů, jejichž cílem je zjistit, zda dovednosti, vize a požadavky zaměstnance vyhovují Vaší společnosti. V případě potřeby zajistíme školení pro zvýšení kvalifikační úrovně pro danou pracovní pozici. Teprve poté bude kandidát pozván na pohovor do Vaší firmy. Pokud budete s výsledkem spokojeni, posledním krokem je domluva termínu nástupu!

Pro každého nového zaměstnance je stanovena zkušební doba. Pokud z nějakého důvodu nejste s kandidátem spokojeni, například nelíbí se Vám jeho kvalifikace nebo pokud prostě nezapadl do Vašeho týmu, můžete se na nás obrátit a my zahájíme náborový proces od samého začátku. Peníze Vám budou rovněž vráceny. Nemusíte se tedy bát, že byste museli nadále pracovat se zaměstnancem, který je pro Vás nevhodný. Spokojenost zaměstnanců i firem je pro společnost ARWA prioritou.

Co může společnost ARWA nabídnout uchazečům?

První bod po konzultaci je podobný jak pro kandidáty, tak pro společnosti: určete si svá kritéria. Ve Vašem případě to budou kompletní požadavky na budoucí pracovní místo. Například:

 • typ pracovního prostředí
 • platové rozpětí
 • flexibilita rozvrhu
 • kultura společnosti
 • typ týmu, ve kterém chcete pracovat: mezinárodní / místní / větší / menší + úroveň interakce s& ;týmem atd.

styl komunikace ve společnosti: jsou prezentace obchodních nápadů podstatnou součástí práce? Jak často probíhají prezentace před celým týmem? Jak vypadá komunikace v rámci týmu? Jaká je hierarchie v oddělení?

Dále nám můžete sdělit, jaké pracovní podmínky nejste ochotni akceptovat. Opět platí, že čím více informací uvedete, tím lépe. V dnešní době s personálními agenturami spolupracuje stále více firem, velkých i malých podniků, takže na základě veškerých Vašich kritérií a požadavků Vám naši odborníci najdou nejvhodnější pracovní místo, které naplní Váš potenciál.

Dalším krokem bude testování. Cílem našich disponentů je zjistit úroveň vaší profesionality a osobních charakteristik. Ta se zjišťuje testováním v následujících oblastech: kvalifikace, vzdělání, jazyk, komunikace a psychologie. Tímto způsobem bude určen Váš pracovní profil. Je to důležité, protože pro správný výběr pracovního místa pro Vás musíme znát všechny aspekty Vaši osobnosti. Podstatnou součástí naší spolupráce se zaměstnanci jsou pilotní pohovory. Protože spousta kandidátů se při rozhovoru s personalistou cítí nervózně a nepříjemně, připravujeme naše klienty na tyto pohovory. Naši odborníci připraví seznam všech možných otázek, prozradí techniky boje s trémou a zajistí, aby Vaše odpovědi zněly přirozeně a profesionálně! Až tedy přijdete na skutečný pohovor do společnosti, budete schopni sebevědomě vyprávět o svých zkušenostech, dovednostech a schopnostech.

Poslední částí je kontrola u našich lékařů. Tato část je vyžadována zákonem a je nezbytná, protože společnosti často vyžadují zaměstnance s určitým zdravotním stavem. Tato prohlídka má podobu komplexního procesu lékařského vyšetření – krevní tlaku, zrak, srdce, břicho, končetiny a páteř. Budete-li pracovat v nebezpečnějším prostředí, je nutné provést dodatečné posouzení pracovní způsobilosti. Prohlídka může rovněž (v závislosti na pracovní pozici) zahrnovat rentgen hrudníku, krevní testy, test moči na přítomnost drog, test na alkohol, audiometrii (test sluchu), spirometrii (test plic).

Naše ostravská pobočka se tedy těší na nové klienty! Ať už jste uchazeč, společnost – budoucí zákazník nebo startup, jsme připraveni Vám pomoct s jakýmkoli náborovým požadavkem. Obraťte se na nás – a získáte rychlou a profesionální konzultaci od naší personální agentury.

Kontakt

Adresa:

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Jiráskovo náměstí 159/10
702 00 Ostrava
Moravská Ostrava

Otevírací doba:

Mo.-Fr. 08:00 - 17:00 Uhr

Telefon:

E-Mail:

Podejte žádost jediným kliknutím!

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Děkujeme za Váš žádost!

V nejkratším možném čase se s Vámi spojíme.