arwa.cz

Personalista/ Disponent (m/ž/o)

Začněte smysluplnou kariéru s mnoha možnostmi rozvoje a podpořte nás

Náplň práce:

  • být aktivní v získávání nových zákazníků
  • udržování stávajících kontaktů s klienty, péče o zaměstnance
  • vypracovávání individuálních cenových nabídek a osobních konceptů
  • zajištění chodu kanceláře

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe v personalistice výhodou
  • PC znalosti ( MS Office )
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • pestrou pracovní nápň v moderně vybavené kanceláři s perspektivním& ;& ; zaměřením

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • možnost pracovního růstu a rozvoje kvalifikačních schopností
  • pevnou pracovní dobu ( po – pa, 8:00 – 17:00 )

  • 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč ( po ZD )
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis s možným datem nástupu.

Těšíme se na Vás!

Pracovní žádost jako

Personalista/ Disponent

Děkujeme za Váš žádost!

V nejkratším možném čase se s Vámi spojíme.