arwa.cz

Naše vize

Jsme agentura práce a vyhledáváme pro naše zákazníky spolehlivé zaměstnance. Jsme spojovací článek mezi zákazníkem a zaměstnancem. Zajišťujeme kompletní personální agendu od A po Ž, jsme spolehlivým průvodcem na pracovním trhu. V roce 2021 budeme rozšiřovat působnost na území České republiky novými pobočkami. Zároveň posílíme interní tým, abychom pro naše zaměstnance byli vždy a kdekoliv k dispozici

Naše zásady

Dodržujeme srovnatelné mzdové podmínky a tím zajišťujeme rovnocennost kmenových a agenturních zaměstnanců. Rovnocennost je pro nás jednou z důležitých priorit. Tím zajišťujeme spokojenost na straně zákazníka a také zaměstnance. 

Neustále se vzděláváme a snažíme být stále lepší a lepší. Rekvalifikace probíhá v čtvrtletně a tím zajišťujeme stále nové možnosti spolupráce včetně rozšiřování našich služeb.

Spolupracujeme s korporátními společnostmi, kde nábor probíhá v pravidelných intervalech. Jsme dobrým partnerem pro malé společnosti, kam dodáváme kvalifikované zaměstnance a tím zajišťujeme plynulý chod zákazníka.

Našim zaměstnancům nabízíme kvalitní ubytování a tím jim zlepšujeme životní úroveň. Zároveň získávají benefity nad rámec srovnatelných mzdových podmínek.

Pro bližší informace o možnosti spolupráce s naší agenturou nás kontaktujte telefonicky na 00420 352 601 788 nebo emailem karlovyvary@arwa.cz .