arwa.cz

Nabízíme kariéru manažera!

“Zkratka dobrý personál” – tímto sloganem se společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. řídí již od roku 2016 na českém pracovním trhu. Naše společnost pokrývá personální služby v různých odvětvích s více pobočkami v České republice.

Jedním z našich nejdůležitějších cílů je nestát na místě. Myslíte si to také?

Pak byste neměli ztrácet čas a rychle se přihlásit u společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Novým talentům nabízíme dobrý vstup do prvních manažerských pozic. Jako vedoucí – manažer- pobočky jste zodpovědný za svůj region, své zaměstnance a své zákaznické prostředí. Můžete očekávat silnou podporu ze strany ARWA a velkou podporu ze strany naší centrály. Samozřejmě vás nenecháme, jak se říká, “topit”, protože pro vaši osobní a strategickou podporu vám poskytneme oblastního manažera.

Je to pro vás zajímavé? Pak vám prozradíme tajemství: chceme se dále rozvíjet a nabízíme několik příležitostí, jak se připojit k naší společnosti. Rádi byste se stali vedoucím pobočky (m/ž/d) ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., ale nemůžete najít pobočku ARWA ve svém okolí? To je další důvod, proč se ještě dnes přihlásit do společnosti ARWA, protože jsme otevřeni novým nápadům a rádi s vámi prodiskutujeme nové návrhy umístění dalších poboček. Kontaktujte nás kdykoliv na adrese n.salajkova@arwa.cz a zašlete návrh umístění nové pobočky. Těšíme se na vaše nápady!

Nástup na pozici manažera ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. znamená, že míříte k profesionální kariéře!

Jako vedoucí pobočky (m/ž/d) převezmete řízení a organizaci pobočky ARWA.

Co to pro vás znamená a jaké úkoly vás čekají? V prvním kroku je pro nás velmi důležité, abyste se seznámili s naší společností, a proto v naší akademii absolvujete různé online kurzy. Poté následují doprovodné praktické týdny s kolegy z různých oddělení, díky nimž se “zařadíte” do našeho oboru. Abyste se také seznámili s tím, jak naše pobočky fungují v provozu, budete mít možnost strávit provozní týden se svými novými kolegy v sousední pobočce společnosti ARWA. Poté začnete ve spolupráci s vedením oblasti budovat své manažerské dovednosti. Převezmete koordinaci své pobočky a zavedete první regionální koncepty pro získávání zákazníků a žadatelů. Budete zodpovědní za analýzu a optimalizaci klíčových čísel a svého týmu.

Vaše angažovanost je klíčová, protože v budoucnu budete zodpovědní za rozvoj a kariérní podporu zaměstnanců ve svém regionu. Zní to vzrušujícím způsobem?

Myslíme si to i my, protože lidem nabízíme nové perspektivy!

Naše manažerka Nicola Vilk Salajkova by vám ráda řekla několik slov, která si můžete vzít s sebou na svou další cestu. Teď jste nás poznali, teď jde o vás, máte potřebnou “energii”, kterou potřebujeme pro naši práci?

Ukončené odborné vzdělání s praxí, nejlépe v oblasti personalistiky nebo managementu. Ideálně zkušenosti v oblasti personálních služeb a řízení zaměstnanců. Motivace a nadšení pro převzetí odpovídající manažerské odpovědnosti. Společně se svým týmem otevíráte nové trhy a klientelu. Orientace na úspěch a výsledky, jakož i dovednosti řešit problémy a vyřešit je.

Souhlasíte s námi? To nás těší!

Nyní si povíme o vašich výhodách u společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.:

Atraktivní nástupní plat se zvláštními ročními odměnami na základě úspěchu. Neutrální služební vůz s vlastní konfigurací na přání, včetně palivové karty. Bezplatné denní a týdenní plánování pro vaši lokalitu. Rychlý rozvoj a rozšíření odborných a manažerských dovedností pomocí online a osobního školení. Plochá hierarchie a přímá a především otevřená komunikace s vedením oblasti a kontaktními osobami v centrále ARWA. 38 hodinový pracovní týden s autonomní flexibilitou při plánování týmu.

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. podporuje a doprovází podniky při náboru zaměstnanců a flexibilních personálních požadavcích.

Jdete do toho? Pak se přihlaste zde

Pokud máte další dotazy týkající se pracovního místa, rozšiřování o nové pobočky nebo společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., můžete nám kdykoli zaslat e-mail na adresu n.salajkova@arwa.cz.

Těšíme se na vaše odpovědi!

Shrnutí: Co dělá vedoucí pobočky v personálních službách?

Vedoucí pobočky v personálních službách je zpočátku zodpovědný za jedno místo, a nese tak zásadní odpovědnost za celou společnost. Pobočka nepracuje samostatně, ale je aktivně začleněna do obchodních procesů celé společnosti.

Komunikace probíhá aktivně mezi ústředím a odpovědnými vedoucími oblastí. Vedoucí pobočky nese odpovědnost, kontrolu a koordinaci za své pracoviště a zaměstnance, kteří v něm pracují. Konkrétně se jedná o koordinaci administrativních úkolů, jako jsou smlouvy a složky zaměstnanců a aktivní přítomnost u zákazníků v prodeji.

Získávání zákazníků hraje důležitou roli při následném plánování zaměstnanců, protože probíhající zakázky jsou pro naše zaměstnance prioritou. Kromě toho je nábor regionálních zaměstnanců v kompetenci vedoucího pobočky; ten je podporován technickými aplikacemi a lze jej snadno přizpůsobit situaci na trhu po konzultaci s ústředím. Práce vedoucího pobočky je v podstatě velmi všestranná a v žádném případě ji nelze označit za monotónní.

Protože s každým novým zákaznickým projektem začínáte zvládat novou výzvu.

Závěr: Skvělá práce, která přináší další rozvoj a často i rozšíření vlastních obzorů.