arwa.cz

Žádost o zprostředkování/přenechání zaměstnanců

Pro krátkodobé personální požadavky použijte pohodlný online formulář. Za účelem objasnění všech podrobností Vás odpovědný zaměstnanec společnosti ARWA po obdržení Vašeho požadavku bude obratem kontaktovat.

žádost o zaměstnance

Hledáte zaměstnance v Ostravě?

Hledaté naléhavě nové a kvalifikované zaměstnance a hledáte je konkrétně v Ostravě a okolí? “Spolehlivý nábor kvalitních zaměstnanců” – to je motto naší krásné lokality v Ostravě. Najdete zde mnoho zajímavých pracovních míst v oblasti technologií, elektrotechnického průmyslu, informačních technologií, zdravotnictví, výrobního průmyslu a mnoha různých skladů a logistiky. V Ostravě se nachází mnoho firem ve zpracování a následná výroba hutného materiálu.

Naše společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. se ve Ostravě je druhá pobočka po Karlových Varech v České republice, kterou jsme pro lepsi dostupnost pro naše dlouhodobé zákazníky zahajili v roce 2021. Naše moravská pobočka nabízí individuální koncepty náboru zaměstnanců v průmyslovém, technickém, lékařském a obchodním sektoru. Pokud nemáte čas na složité procesy pro žadatele, udělejte si z nás profesionála. Profesionální nábor je naší prioritou a my vám zajistíme kvalifikované pracovníky pro vaši firmu v Ostravě a moravském okolí.

Naši zkušení disponenti denně pomáhají mnoha firmám při hledání zaměstnanců v Ostravě a okolních městech, jako jsou Olomouc a Brno. Můžete nás kontaktovat denně od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Samozřejmě nás můžete kdykoli kontaktovat také e-mailem na adrese ostrava@arwa.cz.

Už jsme vás přesvědčili? Pak klikněte zde pro nezávaznou online poptávku po personálu.

Proč ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.?

Hledání vhodného zaměstnance (m/ž/o) pro vaši společnost je s postupem času stále obtížnější. Stále větší roli hrají demografické změny a nedostatek kvalifikovaných pracovníků. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme odborníky v oblasti personálních služeb. Především v průmyslovém, obchodním, technickém a lékařském odvětví.

My, společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., známe své řemeslo a jsme zastoupeni v České republice od roku 2016. Pronajímáme pracovníky, které potřebujete pro svou společnost.

Ať už máte nadměrně vysoký počet zakázek nebo například sezónní obchod – podpoříme vás našimi vysoce kvalifikovanými pracovníky. Hledání personálu pro nás vždy začíná náborem zaměstnanců. Jako dlouholetý partner jsme vám k dispozici na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

V mezinárodním měřítku jsme zastoupeni především ve východní Evropě. Kromě toho nabízíme možnost pobočky v sídle našeho zákazníka. To znamená, že máte kontaktní osobu na místě ve vaší společnosti. Můžete těžit z přesného plánování, krátkých informačních cest a rychlých reakcí.

Vedoucí na místě zajišťuje, aby byla pracovní místa obsazena s předstihem a nedocházelo k nedostatku personálu.

Skutečnost, že veškeré procesy v oblasti pronájmu zaměstnanců a jejich umísťování řídí jedna osoba, ulehčuje vaší společnosti. Důležitou roli pro nás hraje také outsourcing. Jako poskytovatel personálních služeb vás svými personálními zdroji odlehčíme od zátěže.

Outsourcingem získáte čas, abyste se mohli soustředit na svou hlavní činnost.

Co je ARWA - proaktivní servis pro naše uchazeče?

ARWA proaktivní servis zahrnuje vše, co zrychluje tep vašeho podnikatelského srdce. Na jedné straně sem patří naše řidičská služba, která odveze našeho zaměstnance přímo do vaší firmy a po práci ho zase vyzvedne – a to i v případě práce na směny.

Na druhou stranu nabízíme našim zaměstnancům také byty připravené k nastěhování. To znamená, že se nemusíte starat o to, jak se zaměstnanec dostane do vaší společnosti.

Naši disponenti jsou navíc vybaveni služebními mobilními telefony a mohou vám tak zaručit stálou dostupnost. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti personálních služeb víme, co je třeba udělat, aby byli zaměstnanci spokojení.

Samozřejmě nám záleží také na bezpečnosti našich zaměstnanců, a proto dbáme na to, aby byl každý zaměstnanec vybaven správným bezpečnostním oblečením. Své zaměstnance podporujeme také při jednání s úřady.

Kvalifikované kontaktní osoby zajišťují hladký průběh úředních postupů našich zaměstnanců. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci byli aktivně podporováni při jednání s úřady.

Velký důraz klademe také na spravedlivé odměňování našich zaměstnanců. Zaměstnáváme tedy na dobu neurčitou a naši zaměstnanci jsou spravedlivě odměňováni dle srovnatelných mzdových podmínek našich zákazníků.

Jaké máme výhody?

Díky našim zkušenostem a dlouholetému působení v oboru personálních služeb víme, co je pro firmy důležité. Najdeme pro vás ty správné pracovníky, kteří budou vaši společnost maximálně podporovat.

Společnost ARWA vám poskytne kvalifikovaný personál ve všech odvětvích a zajistí, abyste se vy i příslušný zaměstnanec cítili dobře. Díky naší velikosti a rozmanitosti našich zaměstnanců můžeme optimálně realizovat vaše požadavky v co nejkratším čase. Naši disponenti si s vámi rozumí a rádi vám individuálně poradí, aby pro vás našli ten správný personál. Kromě toho pro nás vždy hraje velmi důležitou roli serióznost. Proto má společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. všechny příslušné certifikáty a jasně uplatňuje zákonné požadavky.

Kromě toho se vyznačujeme precizním zajištěním kvalifikovaných zaměstnanců. Chceme pro vás co nejrychleji najít ty správné zaměstnance, abyste byli dobře připraveni na špičku objednávek. Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. klade velký důraz také na kontinuitu a ocenění. Dlouhodobému udržování obchodních vztahů přikládáme velký význam. Základem je vděčný a respektující přístup k našim zaměstnancům.

To naopak znamená: Své zaměstnance spravedlivě odměňujeme a rádi vám poradíme a pomůžeme. Další výhodou je, že vám jako společnost nabízíme osobní podporu. To znamená, že máte pevně stanovenou kontaktní osobu, která je vám nepřetržitě k dispozici a která vám ráda poradí v různých otázkách. Výhodou je také výše zmíněná služba ARWA proaktivní servis.

Tím je zajištěno ubytování a cesta na pracoviště. Kromě toho jste jako společnost schopni rychle reagovat na špičky v poptávce nebo například na nedostatek zaměstnanců. Máte možnost pružně reagovat na ekonomickou situaci. S pomocí personálu, který pro vás vybereme, to není žádný problém.

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí národní i mezinárodní nábor zaměstnanců a zajišťuje tlumení nepředvídaných dodatečných prací ve firmě a způsobuje odlehčení podnikatelských zdrojů. To vede k úspoře času v celém procesu.

Novinky od společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a sledujte naše týdenní online blogy. V těchto článcích na blogu se dočtete vše o personálních službách, mzdách, různých rozhovorech a mnoho dalšího.

Můžete se také přihlásit k odběru našeho blogu. Náš online Blog vychází jednou měsíčně a nabízí zajímavá témata, například o nás, společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., ale také témata jako personální dotazy nebo rovnováha mezi pracovním a soukromým životem. Blog – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Hledáte kvalifikovaný personál? ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. to umožňuje!

Pokud jste spokojeni vy jako společnost i naši zaměstnanci, odvedli jsme úspěšnou práci. Naše pole jsou velmi všestranná. Na jedné straně pokrýváme průmyslové, lékařské, technické a obchodní odvětví. Ať už potřebujete asistenta nebo specialistu, my ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. vám zajistíme potřebný personál. Ať už se jedná o dočasnou, stálou nebo týmovou práci. Podporujeme vás, aby vaše projekty probíhaly hladce.

Hledáte zaměstnance nebo naléhavě potřebujete zaměstnance v Karlových Varech a okolí?

První pobočka naší společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. byla založena v roce 2016 v Karlových Varech. Karlovy Vary pro nás stále jsou hlavním sídlem a zároveň strategická centrála všech administrativních záležitostí.

Naše krásná lokalita v Karlových Varech se nachází v centru města, na ulici Dr. Davida Bechera a v blízkosti hlavního autobusového nádraží a nabízí pracovní místa pro akademické pracovníky, kvalifikované pracovníky a osoby, které mění profesní dráhu, téměř ve všech odvětvích, jako je vzdělávání a výzkum, mediální průmysl, lékařská péče a zemědělství. Nejvyhledávanější pracovní nabídky v okolí Karlových Varů jsou stále volná místa ve výrobě – mezi které patří operátoři ve výrobě, pomocne sily a také logistika – skladníci.

Mezi nejoblíbenější profese v Karlových Varech patří zámečníci, prodejci, výrobní dělníci, speditéři, skladníci a pečovatelské služby. Karlovy Vary jsou známé svým lázeňstvím a hokejovým klubem HC Energie Karlovy Vary. Naši zkušení disponenti denně pomáhají mnoha firmám při hledání zaměstnanců v Karlových Varech, Chebu, Sokolově a v mnoha dalších a okolních oblastech. Naše působnost pobočky Karlovy Vary je v karlovarském kraji, středočeském kraji a ústeckém kraji. Jako jeden z nejlepších poskytovatelů personálních služeb v České republice vám zajistíme kvalifikovaný personál a nabízíme komplexní služby v oblasti náboru a podpory zaměstnanců.

Naše pobočka v Karlových Varech je pro všechny uchazeče umístěna v centru města. Naši disponenti se každý den plně věnují náboru, aby pro vás našli toho správného zaměstnance take pro Vas. Naše pobočka vám nabízí flexibilní termíny.

Můžete se na nás obrátit od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00, ale můžete nás také kontaktovat 24 hodin denně e-mailem na adrese karlovyvary@arwa.cz. Naše přítomnost je pro nás velmi důležitá, proto vám odpovíme co nejrychleji. Nabízíme však také naše vynikající služby v oblasti náboru nových zaměstnanců po celé zemi i na mezinárodní úrovni v Polsku, České republice, Rumunsku a Chorvatsku, kde jsme vám rádi k dispozici.

Znáte naši společnost ARWA - Full Service pro naše zaměstnance?

Našli jsme pro vás vhodného zaměstnance, ale chybí mu řidičský průkaz, aby mohl vystupovat ve vaší firmě? Žádný problém. S naší službou ARWA proaktivne pro zaměstnance nabízíme našim zaměstnancům včasný a bezpečný příjezd do vaší firmy. Před nástupem do práce je přivezeme k vám do firmy a po práci si je zase vyzvedneme. Zaměstnanec je rozdělen do směn? I v tomto případě zasáhne naše řidičská služba a dopraví zaměstnance na místo výkonu práce včas. Jsme také kontaktní osobou při jednání s úřady. Víme, že jednání s úřady není vždy snadné a že naši zaměstnanci mohou potřebovat pomoc.

Proto mají naši zaměstnanci k dispozici kvalifikované kontaktní osoby, které jim aktivně pomáhají při jednání s úřady. Důležitou roli samozřejmě hraje i ubytování. Naši zaměstnanci se musí ve svém prostředí cítit dobře. Proto našim zaměstnancům nabízíme byty, které jsou připravené k nastěhování. Ty poskytují příjemné útočiště a zajišťují našim zaměstnancům možnost relaxace. Pro nás je důležité, aby se zaměstnanci cítili dobře. Rádi poskytneme podporu i zaměstnancům, kteří jsou ve městě noví a mají jazykovou bariéru. Kromě návštěv úřadů nabízíme také pomoc při nakupování. Důležitým aspektem je pro nás také dostupnost. Proto jsou všichni naši dispečeři vybaveni mobilním telefonem, aby byli k zastižení na zavolání.

Velkou a důležitou roli pro nás hraje také úspěch a další vzdělávání našich zaměstnanců. Proto vám také rádi pomůžeme s tvorbou životopisů nebo poskytneme podporu při získávání certifikátů. Jaké služby můžeme vaší společnosti v Karlových Varech nabídnout?

Na jedné straně nabízíme správu na místě/ve vaší firmě. To znamená, že přebíráme kompletní správu dočasného pracovníka na pracovišti zákazníka. Jaké jsou však skutečné úkoly on-site/in-house managementu? Určíme individuální personální požadavky vaší společnosti a zahájíme příslušné náborové procesy. Můžeme vám tak určit, kolik zaměstnanců s jakou kvalifikací ve vaší firmě potřebujete. Mezi naše úkoly patří také organizace a administrativa. To znamená, že se například postaráme o fakturaci, bezpečnostní kontroly, poskytneme vám pracovní oblečení a zkontrolujeme odpracované hodiny. Naším cílem v oblasti on-site / in-house managementu je najít vhodné zaměstnance pro vaši společnost a rychle je vyškolit. Díky naší aktivní koordinaci ve vaší společnosti zajišťujeme kratší komunikační kanály a odlehčujeme vašemu personálnímu oddělení, které se tak může soustředit na své hlavní kompetence.

Kromě toho nabízíme také outsourcing. Co znamená outsourcing? Díky outsourcingu máte jako společnost možnost outsourcovat jednotlivé pracovní oblasti nebo celá oddělení a můžete se tak soustředit na svou hlavní činnost. Jaké výhody to vaší společnosti přináší? Na jedné straně se můžete soustředit na své klíčové kompetence ve firmě a na druhé straně se vašim zaměstnancům uleví tím, že jsme na místě s našimi kvalifikovanými pracovníky. Když ve své společnosti zadáte externí služby, nejenže snížíte náklady, ale také zajistíte štíhlou organizační strukturu společnosti. Kromě toho jsme zodpovědní za mimořádný nábor zaměstnanců.

Víme, že hledání vhodného personálu je často obtížné. Abychom vám ušetřili čas, vybíráme pro vás kvalifikovaný personál. Potřebujete také nadregionální personál? Žádný problém! Vzhledem k tomu, že společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. je zastoupena po České republice další pobočkou v Ostravě, nabízíme vám také možnost podpory kvalifikovaným personálem po celé zemi. Otázka účetnictví je pro nás také velmi důležitá. Nabízíme spravedlivé a transparentní vyúčtování odpracovaných hodin bez skrytých nákladů.

V souhrnu to znamená:

Nabízíme vám rychlé zajištění kvalifikovaného personálu v případě špiček v objednávkách. To znamená, že jsme vám k dispozici s vhodnými pracovníky, pokud má vaše společnost v určitém okamžiku více zakázek nebo projektů, než je obvyklé.

To znamená, že můžeme s našimi zaměstnanci absorbovat jakoukoli nepředvídanou práci navíc, takže ve vašich pracovních procesech nevzniknou žádná úzká místa. Naši ambiciózní zaměstnanci zajistí, že vaše projekty budou dokončeny včas. Protože úspěch vaší společnosti nám leží na srdci.

Díky více než 5 let praktických zkušeností na českém trhu práce máme vynikající odborné znalosti v oblasti lidských zdrojů a náboru zaměstnanců a přesně víme, kteří zaměstnanci se hodí do vaší společnosti a dokážeme je k ní dlouhodobě připoutat.

Jaké výhody pro svou společnost prostřednictvím nás získáte?

Poskytujeme “kompletní balíček” pro vaši společnost. Velmi nám záleží na tom, abyste vy jako společnost, ale i naši zaměstnanci byli naprosto spokojeni. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům můžeme zajistit, aby vaše společnost byla schopna pečlivě zvládnout projekty nebo pracovní procesy, a to i v době špiček. Díky tomu můžeme zaručit, že projekty budou dokončeny včas.

Také pro vás pečlivě provádíme předběžný výběr kvalifikovaných uchazečů. Díky mezinárodnosti naší společnosti ARWA Personaldienstleistungen máme více než 40 let zkušeností v oblasti lidských zdrojů a náboru. I když máte dotazy nebo připomínky mimo naši pracovní dobu, jsme vybaveni mobilním telefonem a můžeme tak zaručit dostupnost pro naše zaměstnance i pro vás.

Zaručujeme také rychlou reakci z naší strany. Potřebujete například zaměstnance do 24 hodin? Pro nás jako ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. to není žádný problém! V co nejkratší době vám můžeme poskytnout kvalifikovaný personál. Kromě toho za vás vyřídíme i všechny smluvní záležitosti. Postaráme se o vše, co se týká pracovních smluv nebo plánování dovolené dočasných pracovníků.

Kromě toho naše interní řízení kvality zajišťuje optimální provádění našich služeb s ohledem na platné směrnice o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Na co čekáte? Kontaktujte nás a pošlete nám personální poptavkou pod, Vaše poptávka – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o..

Proč ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.?

Jsme poskytovatel personálních služeb otevřený všem odvětvím a nabíráme zaměstnance s různou úrovní kvalifikace. Bez ohledu na to, zda se jedná o zaměstnance, který mění profesní dráhu, nováčka, s maturitou nebo bez ní, najdeme pro každého to správné zaměstnání. Mezi naše klíčové kompetence patří na jedné straně všestranné služby, které se vyznačují například tím, že se vždy postaráme o potřeby zaměstnanců.

Kromě toho můžeme díky naší službě ARWA přivézt příslušné zaměstnance do vaší společnosti a také je včas vyzvednout. Kromě toho je naší vášní najít pro vaši společnost vhodného zaměstnance, abyste byli dobře připraveni i v případě neočekávaných zakázkách a mohli tak zaručit jejich dokončení v termínu. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, co je důležité při umísťování zaměstnanců.

Vaše žádost k nám doputovala v pořádku!

Náš náborový tým se vám brzy ozve!