arwa.cz

Headhunting

Headhunting je speciální metoda vyhledávání vysoce hodnocených talentů, expertů nebo manažerů a úzce specializovaných odborníků. Jsme schopni cíleně oslovit kandidáta, kterého si předem vyhledáme ze stejného nebo podobného oboru a nabídneme mu Vámi hledanou pracovní pozici.

Následnou změnu zaměstnavatele a s tím spojenou administrativu zajišťujeme za Vás.

Vaše výhody:

  • kandidáti mají bohaté zkušenosti ve stejném oboru, ve kterém podnikáte i Vy
  • nestrávíte tolik času zaškolením nového zaměstnance
  • máte následně zaměstnance, který zná svou práci dokonale a máte pocit, že je u Vás již roky

Career Experts – experti na kariéru

Naši experti Vás efektivně a eficientně podpoří při úspěšném obsazování volných pracovních míst.

Zajišťujeme pro Vás, že můžete svá volná místa v těch nejrůznějších hierarchiích – navzdory nedostatku kvalifikovaných pracovních sil – v krátké době obsadit vhodnými kvalifikovanými a vedoucími pracovníky. A to proto, že máte přístup k jedinečné, stále rostoucí síti uživatelů ve více než 7 zemích.

Abychom Vás mohli efektivně a eficientně podpořit při obsazování volných pracovních míst, pracujeme jinak, než je na trhu obvyklé. Máme pro Vás vhodného kandidáta už v té době, než vůbec víte, že ho budete potřebovat. Protože každodenní komunikací s kvalifikovanými a vedoucími pracovníky v početných profesních oblastech máme přístup k nepřetržitě udržované síti kvalifikovaných, pomocných a vedoucích pracovníků. Prostřednictvím naší kvalitativní profilové analýzy a oborové expertízy najdeme přesně toho Vašeho pracovníka či pracovnici, a to vše Vám poskytneme spolu s kompletním servisem společnosti ARWA