Jaké služby mi ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. jako zaměstnavatel nabízí?

Trvalé zaměstnání

Nabízíme Vám pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení. Na ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. jako zaměstnavatele se můžete spolehnout jako na spolehlivého partnera, který je vždy po Vašem boku.

Dosažitelnost

Zastihnete nás v otevírací době od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin v našich pobočkách ARWA. Jako speciální službu, kterou pro Vás máme je, že nás můžete kontaktovat i mimo tyto časy. Naši odpovědní zaměstnanci jsou pro tento účel vybaveni mobilními telefony a jsou Vám k dispozici pro případné dotazy.

Řidičské služby

Přivezeme Vás bezpečně na pracoviště s vlastními mikrobusy naší společnosti. Nabízíme přepravní službu, která naše zaměstnance pohodlně vyzvedne z domova a po práci je odveze zpět domů. Služba řidičů je zaměstnancům k dispozici také o víkendech.

Bezpečnost práce a pracovní lékařství

Máme již tři smluvní lékaře, kteří jsou vždy k dispozici. Naší zaměstnanci je mohou využívat i v případě, že hledají obvodního lékaře.

Zálohy

Rádi Vám vždy finančně pomůžeme. Nabízíme Vám individuální týdenní zálohy. Abyste mohli svobodně a flexibilně žít.

Pracovní oděvy

Protože naši zaměstnanci dostávají široký výběr  pracovních oděvů. Před nástupem do nové práce Vás vybavíme vhodným oblečením! Přikládáme velkou důležitost dobré kvalitě pracovních oděvů.

Odměna za doporučení kamaráda

Jste s námi spokojeni? Pak o tom řekněte také ostatním! Pokud nás zaměstnanci společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.  doporučí také ostatním, získávají od nás atraktivní peněžní bonus.

V současné době je potřeba se předem informovat o volných termínech osobního pohovoru na pobočce.

V případě jakýchkoli dotazů k volnému pracovnímu místu nás kdykoliv kontaktujte.

Samozřejmě je to možné. ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí specialistům a pomocníkům možnost trvalého zaměstnání nebo převzetí do kmene společnosti našeho zákazníka.

„Nenašel jsem vhodnou pracovní nabídku, ale rád bych Vám poslal individuální žádost.“ Individuální žádost nám můžete kdykoli zaslat pomocí našeho online formuláře. Po obdržení  žádosti s Vámi pohovoříme o tom, která oblast Vás zajímá a uděláme vše pro to, abychom Vám našli vhodnou práci.

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí operátorům výroby šanci na trvalé pracovní místo ve společnosti zákazníka. Pokud nemáte žádnou kvalifikaci pro svou vysněnou práci, můžeme Vám pomoci začít bez jakékoli kvalifikace.

Své místo bydliště můžete snadno zadat pomocí našeho vyhledávání polohy. Mapa polohy Vám poté ukáže, která pobočka  ARWA je ve Vaší oblasti. Výhoda: Hledání polohy vám také ukazuje vzdálenost k zadanému místu bydliště v podobě kilometrů.

Odpověď na Vaši žádost můžete očekávat během následujících 24 hodin v pracovních dnech. Budeme Vás kontaktovat telefonicky a také písemně pomocí kontaktních údajů, které jste uvedl.

Naše hledání zaměstnání pro uchazeče najdete na webových stránkách ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.. Zde máte příležitost vyhledávat a filtrovat volná místa v požadované oblasti. Volná místa jsou řazena sestupně podle nejnovějších.

Nepotřebujete ani úplné odborné vzdělání, ani maturitu. U nás má každý šanci získat pracovní smlouvu a stát se naším zaměstnancem. Seberte tedy odvahu a neváhejte nás navštívit nebo nám poslat žádost na volné pracovní místo.

Pohovor ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.  je velmi přímočarý. Snažíme se Vám to usnadnit už předem: Nepotřebujeme od Vás motivační dopis ani životopis. Všechny důležité informace si řekneme na osobní schůzce a pomůžeme Vám sestavit případně životopis.