arwa.cz

Vedoucí pobočky (m/ž/o)

Přijďte k nám a vybudujte si pestrou a naplňující kariéru.

Žádná jiná společnost nemá tak různorodou škálu oborů podnikání, stejně jako dlouhodobé vztahy se špičkovými společnostmi.

Staňte se součástí naší personální agentury na pozici vedoucí pobočky (m / ž / o).

Náplň práce:

  • získávání nových zákazníků a zajištění plynulé spolupráce se stávajícími zákazníkami
  • vedení , motivování a podporování  svého  týmu v jeho každodenní práci
  • udržování  kontaktů s potenciálními zákaznickými společnostmi

  • vypracování  individuální nabídky a personální koncepty
  • vyvíjení  strategie zaměřené na zákazníka a následná řešení

Pokud rádi čelíte novým obchodním výzvám a s jistotou navrhujete a vyvíjíte nová řešení, můžete se u nás těšit na naplňující kariéru vedoucího pobočky (m / ž / o).

Budete pracovat v přátelském týmu v zázemí moderní kanceláře. Dále Vám bude svěřena široká škála projektů s příležitostmi vyvíjet inovativní řešení a vytvářet osobní řešení.

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti v personální oblasti
  • touha a schopnost seznámit se s novými příležitostmi

Nabízíme:

  • pitný režim
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zázemí moderní kanceláře
  • příjemný pracovní kolektiv

Pokud jste také komunikativní, máte již vše, co potřebujete jako vedoucí pobočky (m / ž / o) ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Pracovní žádost jako

Vedoucí pobočky

Děkujeme za Váš žádost!

V nejkratším možném čase se s Vámi spojíme.