arwa.cz

ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Balící specialista, nástup 30 000,- Kč, IHNED, benefity

Místo: Kadaň

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici balícího specialisty.

Náplní práce je zajištění chodu balící linky, vymýšlení nových metod / řešen pro úsporu financí, nové dodavatele atd. Zároveň být asistentem výrobnímu manažerovi a podílet se na chodu směny a výroby.

Za tuto náplň práce nabízíme také zajímavé mzdové ohodnocení a přímý nástup do kmene společnosti.

Požadujeme

* komunikativní znalost AJ
* znalost práce na PC
* zkušenosti s prací ve výrobě

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení od 30 000,- Kč
* pestrou náplň práce
* benefity společnosti
* zázemí menší rodinné společnosti

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo zavolejte na pobočku do Karlových Varů – 352 601 788, zajistíme Vám termín prohlídky závodu a pohovor s paní personalistkou.

Těšíme se na Vás!

Pracovní žádost jako