arwa.cz

ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Disponent s profesním růstem

Místo: Karlovy Vary

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Přijďte k nám a vybudujte si pestrou a naplňující kariéru.

Žádná jiná společnost nemá tak různorodou škálu oborů podnikání, stejně jako dlouhodobé vztahy se špičkovými společnostmi.

Staňte se součástí naší personální agentury na pozici disponentky/ disponenta (m / ž / o).

Náplň práce:
získávání nových zákazníků a zajištění plynulé spolupráce se stávajícími zákazníkami
vedení , motivování a podporování svého týmu v jeho každodenní práci
udržování kontaktů s potenciálními zákaznickými společnostmi

vypracování individuální nabídky a personální koncepty
vyvíjení strategie zaměřené na zákazníka a následná řešení
Pokud rádi čelíte novým obchodním výzvám a s jistotou navrhujete a vyvíjíte nová řešení, můžete se u nás těšit na naplňující kariéru.

Budete pracovat v přátelském týmu v zázemí moderní kanceláře. Dále Vám bude svěřena široká škála projektů s příležitostmi vyvíjet inovativní řešení a vytvářet osobní řešení.

Požadujeme

*ukončené středoškolské vzdělání
*zkušenosti v personální oblasti
*touha a schopnost seznámit se s novými příležitostmi

Nabízíme

*nástupní mzda dle zkušeností
*stravenky v hodnotě 100,- Kč po zkušební době
*výkonnostní odměny dle nastavených cílů
*pitný režim
*zázemí moderní kanceláře
*příjemný pracovní kolektiv
*pracovní doba od Po – Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 – 15:00 hodin

V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: n.salajkova@arwa.cz nebo volejte na 724 770 080

Těšíme se na Vás!

Pracovní žádost jako