HR Koordinátor v personální agentuře

Místo: Karlovy Vary

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Hledáme nadšeného a zkušeného HR koordinátora, který by se přidal k naší dynamické personální agentuře v srdci Karlových Varů. Jste-li odborníkem v personalistice s vášní pro rozvoj talentů a efektivní řízení lidských zdrojů, pak je tato pozice právě pro vás!

Co od vás očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • Praxe v oblasti HR nebo personalistiky
  • Vynikající komunikační schopnosti

Co nabízíme:

  • Atraktivní pracovní prostředí v prestižní lokalitě.
  • stravenky v hodnotě 140,- Kč po zkušební době
  • Možnosti profesního růstu
  • Podporu a rozvoj vašich HR dovedností.
  • Pracovní doba od Po – Čt 08:00 do 17:00 hodin, Pa 08:00 – 15:00 hodin

Náplň práce:

  • Koordinace náborových procesů a výběru kandidátů.
  • Spolupráce na projektech zaměřených na zlepšení pracovního prostředí a zaměstnanecké spokojenosti.
  • Administrativa spojená s vedením personální agendy.

V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na 720 986 689.

Těšíme se na Vás!