Koordinátor/ka personálních procesů

Místo: Karlovy Vary

Recruiter

Markéta Luncarová

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Hledáte dynamickou práci v centru Karlových Varů, kde můžete využít své organizační a komunikační schopnosti? Připojte se k naší personální agentuře jako Koordinátor/ka personálních procesů a staňte se klíčovou součástí našeho týmu!

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi v oblasti personalistiky
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Výborné organizační schopnosti a komunikativnost

Nabízíme:

  • Mzda dle zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč po zkušební době
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práce v centru Karlových Varů s výbornou dostupností

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administrativní a organizační podporu pro naše personalisty
  • Komunikovat s klienty a kandidáty
  • Spolupracovat na plánování a realizaci výběrových řízení

Proč pracovat u nás?

Naše personální agentura je lídrem na trhu s výbornou pověstí a stabilním zázemím. Nabízíme přátelské pracovní prostředí, kde si ceníme iniciativy a kreativity našich zaměstnanců.

Jak se přihlásit:

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: karlovyvary@arwa.cz nebo zavolejte na telenní číslo: +420 720 986 689 / +420 352 601 788.