Montážní dělník

Místo: Cheb

Recruiter

Markéta Luncarová

Dr. Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Místo výkonu práce:Cheb

Typ pozice:Plný úvazek, 2 směny

Požadujeme:

  • Znalost výkresové dokumentace
  • Schopnost převodu jednotek
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Základní technické dovednosti a ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v zavedené firmě
  • Práci na dvě směny (ranní a odpolední)
  • Možnost ubytování pro zájemce mimo region
  • Přátelské pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Náplň práce:

  • Montáž a kompletace výrobků dle technické dokumentace
  • Práce s nástroji a měřicími přístroji
  • Kontrola kvality a dodržování výrobních postupů
  • Převody jednotek dle požadavků

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na e-mail:karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +420 352 601 788.

Těšíme se na Vaši reakci!