Náborář/ka

Místo: Karlovy Vary

Recruiter

Markéta Luncarová

Dr.Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Hledáme Náboráře/Náborářku do Personální Agentury ARWA v Karlových Varech!

Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Pracovní doba: Po – Čt 8:00 – 17:00, Pá 8:00 – 15:00

Co nabízíme:

  • Stravenky po zkušební době
  • Pitný režim na pracovišti
  • Práce v příjemném kolektivu a moderním prostředí
  • Možnost profesního růstu a rozvoje

Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti v personalistice alespoň 1 rok
  • Výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů
  • Vedení výběrových řízení a pohovorů
  • Komunikace s klienty a jejich podpora při hledání vhodných zaměstnanců
  • Administrativní činnosti spojené s náborem

Proč právě k nám?

ARWA Personální Agentura je lídrem na trhu náboru a personálních služeb. V centru Karlových Varů nabízíme nejen moderní pracovní prostředí, ale také tým, který Vás podpoří a bude inspirovat k dalšímu profesnímu růstu. Staňte se součástí našeho dynamického kolektivu a pomáhejte nám budovat lepší pracovní budoucnost pro naše klienty i kandidáty.

Jak se přihlásit:

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: karlovyvary@arwa.cz.

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který mění životy!

Pracovní žádost jako

Náborář/ka