Obchodní manažer

Místo: Cheb

Recruiter

Patrik Plzák

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Název pozice: Obchodní manažer – Service Manager Customer Development (SMCD)
Lokalita: Cheb, Průmyslový park

Popis pozice:

Přední hráč v průmyslovém sektoru, hledá do svého týmu v Chebu zkušeného a dynamického Obchodního manažera (SMCD), který bude klíčovou součástí týmu Customer Development. Hlavním úkolem této pozice je implementace obchodních opatření v souladu s firemními cíli v regionu. Tento odborník bude zodpovědný za aktivní rozvoj obchodních příležitostí, získávání nových zákazníků, a za péči o stávající klientelu.

Náplň práce:

  • Zajištění implementace obchodních strategií a opatření v souladu s cíli společnosti.
  • Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v regionu.
  • Péče o stávající zákazníky, udržování a prohlubování obchodních vztahů.
  • Aktivní řízení a rozvoj obchodních aktivit na svěřeném území.
  • Analýza trhu a identifikace nových obchodních příležitostí.
  • Spolupráce s ostatními týmy v rámci společnosti k dosažení společných cílů.

Požadavky:

  • Zkušenosti v oblasti obchodu, ideálně v logistice/průmyslovém sektoru.
  • Schopnost samostatně vést obchodní jednání a uzavírat smlouvy.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Proaktivní přístup a orientace na výsledky.
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy.
  • Flexibilita a ochota cestovat v rámci regionu.
  • Anglický nebo německý jazyk na úrovni B (komunikativní znalost)

Nabízíme:

  • práce nahlavní pracovní poměr
  • flexibilní pracovní doba
  • stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • po zapracování možnost občasnépráce z domova
  • motivujícífinanční ohodnocení
  • 5týdnů dovolené
  • stravenkya občerstvení na pracovišti
  • přátelský kolektiv
  • po zaškolení služební vůz i k soukromým účelům
  • nástup možný ihned

Jak se přihlásit:

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: karlovyvary@arwa.cz nebo nabor@arwa.cz s předmětem “Obchodní manažer – Cheb”. Těšíme se na Vaši reakci!