Obráběč kovů, možnost ubytování, náborový příspěvek 10 000 a bonusy

Místo: Žďár nad Sázavou

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

Karlovy Vary

Jako Obráběč kovů budete v budoucnu důležitou součástí společnosti našeho zákazníka ve Žďáru nad Sázavou.

Pracovní náplň:

  • práce na CNC horizontální vyvrtávačce (SINUMERIC, HEIDEN) W160,W200

Požadavky:

  • praxe
  • vyučení
  • znalost výkresové dokumentace
  • samostatnost
  • směnnost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 19 820 – 23 820 Kč v čistém
  • osobní ohodnocení podle výkonu v práci
  • příplatky za práci v noci a o víkendu
  • výborné finanční bonusy / příplatky
  • 25 dnů dovolené
  • možnost ubytování
  • směnnost ranní/noční/odpolední (nepřetržitý provoz)

Pokud Vás tato nabídka oslovila, tak neváhejte nám zavolat do kanceláře v Ostravě

na tel.: 352 601 788/720 986 689nebo nám zašlete svůj životopis

na email: ostrava@arwa.cz