Obsluha výdeje

Místo: Ostrov u Stříbra

Recruiter

Patrik Plzák

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Nabídka Práce: Obsluha Výdeje / Výdejářka

Lokalita: Průmyslová zóna Ostrov u Stříbra

Typ Pracovní Smlouvy: Plný úvazek

Směny: Ranní a odpolední směna, pondělí až pátek

  • Ranní směna: 6:00 – 14:30
  • Odpolední směna: 11:30 – 20:00

Popis pozice: Do našeho týmu hledáme spolehlivého pracovníka na pozici Obsluha výdeje v rámci provozu firmy. Vaším hlavním úkolem bude zajišťovat plynulý a efektivní výdej jídla a nápojů, kontrola kvality a správnosti výdeje, a další související činnosti.

Požadujeme:

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Pečlivost a důslednost při vykonávání úkolů
  • Flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v mezinárodní společnosti
  • Nástupní mzda 31 000 Kč
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 352 601 787.

Těšíme se na vaši žádost!