Pracovník na letišti Praha

Místo: Praha

Recruiter

Patrik Plzák

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Máte rádi dynamické pracovní prostředí a nebojíte se fyzické práce? Připojte se k našemu týmu na letišti Václava Havla v Praze jako pracovník nakládky a vykládky zavazadel!

Co bude Vaším úkolem?

  • Manipulace s kufry a poštovními zakázkami podle požadavků leteckých společností
  • Zajištění správného třídění zavazadel podle destinace
  • Spolupráce s dalšími členy týmu pro zajištění plynulého provozu
  • Manipulace se zavazadly a přepravními kontejnery
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a standardů

Co od Vás očekáváme?

  • Fyzickou zdatnost a schopnost zvedat těžká břemena
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu, včetně nočních směn a víkendů
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Týmového ducha a ochotu učit se nové věci
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v dynamickém prostředí mezinárodního letiště
  • Platové ohodnocení od 28 000 Kč
  • Ze 3/4 placené parkovné v areálu letiště
  • Možnost profesního růstu a kariérního postupu
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, možnost využití letištní infrastruktury)
  • Přátelský kolektiv a podporu při zaškolení

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj životopis zde PŘIHLAŠ SE ZDE!

Těšíme se na společnou budoucnost!