Operátor výroby Otrokovice a okolí / možnost ubytování

Místo: Otrokovice

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

Karlovy Vary

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu.

Nepožadujeme zkušenosti ani vzdělání v oboru.

Zajistíme vám prohlídku výroby, ať víte co vás čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti skvělé zázemí.

Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Nabízíme

  • práci na HPP
  • mzda 23 000 Kč – 24 000 Kč v čistém
  • bonus za produktivitu 4 000 Kč
  • příspěvek na stravu ve firemní jídelně
  • karierní růst
  • 6 týdnů dovolené
  • nástup IHNED

Požadujeme

  • základní vzdělání
  • učenlivost
  • šikovné ruce
  • týmovost
  • fyzickou zdatnost

Náplň práce

  • obsluha výrobních strojů
  • manipulace s výrobky a jejich ukládání
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • udržování strojů, zařízení a pracoviště v čistotě

Pokud je to pro vás lákavá nabídka, tak neváhejte nám zaslat svůj životopis na email ostrava@arwa.cz

nebo nám zavolat do naší pobočky na tel.: 352 601 788/720 986 689