Řezník

Místo: Nýřany

Recruiter

Markéta Luncarová

Dr.Davida Bechera 2037/23

36001 Karlovy Vary

Hledáme vyučeného řezníka pro porážku (možnost ubytování)

Náplň práce:
  • Porážka a zpracování masa
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů
  • Práce s řeznickými nástroji a zařízeními
  • Spolupráce s týmem
Požadujeme:
  • Výuční list v oboru řezník
  • Zkušenosti s porážkou a zpracováním masa
  • Schopnost pracovat v ranní směně
  • Zodpovědnost, preciznost a týmového ducha
Nabízíme:
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Pravidelnou ranní směnu
  • Atraktivní mzdu 40 000 Kč měsíčně
  • Možnost ubytování v blízkosti pracoviště
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Místo výkonu práce:

Nýřany

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte na telefonu: +420 352 601 788.

Těšíme se na Vaši odpověď a budoucí spolupráci!

Pracovní žádost jako

Řezník