Technik kvality bez praxe

Místo: Tuchoměřice

Recruiter

Nicola Vilk Salajková

Dr. Davida Bechera 2037/23

360 01 Karlovy Vary

Pro našeho klienta hledáme technika kvality, který může být čerstvým absolventem nebo mít již skvělou praxi.

Zajistíme Vám pohovor a prohlídku provozu a pak je již na Vás, zda budete chtít se stát součástí skvělé společnosti.

Náplň práce:

  • denní komunikace se zákazníky a dodavateli
  • vstupní a výstupní kontrola
  • možnst zlepšování výrobních procesů a zlepšení chodu výroby

Požadujeme:

  • SŠ technického směru – případně technické myšlení
  • povědomí o nástrojích Typu 8D – report, Ishikawa diagram, 5WHY výhodou
  • komunikativnost a dobré vystupování
  • schopnost analyzovat a popsat interní procesy
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni- slovem i písmem
  • pokročilé znalosti MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • nástupní mzdu pro absolventa 40 000,- Kč- dle praxe 50 000,- Kč
  • rozvoj znalostí v oblasti kvality
  • možnost jazykováých kurzů
  • v případě pozitivních výsledků 13 a 14 plat
  • příspěvek na stravování

Stanete se součástí týmu společnosti, která vám zajišťuje osobní rozvoj v oblasti kvality.

Technik kvality je odborník, který se zabývá plánováním, implementací a kontrolou procesů a postupů, které slouží ke zlepšení kvality výrobků nebo služeb. Jejich cílem je zajistit, aby výrobky nebo služby splňovaly požadavky zákazníků a byly v souladu s předpisy a normami. technik kvality také může provádět analýzy rizik a nápravná opatření, aby se minimalizovalo riziko vad výrobků nebo služeb.

V případě Vašeho zájmu se neváhejte na nás obrátit telefonicky nebo emailem.

Těšíme se na Vás