arwa.cz

Lehká práce pro muže i ženy

Lehká práce pro muže i ženy

Hledáte lehkou práci?

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. nabízí vhodná pracovní místa v kategorii lehké práce pro muže a ženy.

Ucházejte se s nimi o práci s ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.: Zaslání životopisu – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Co je to lehká práce?

Lehkou práci lze v zásadě interpretovat dvěma způsoby. Když se mluví o lehké práci pro muže a ženy, myslí se především na práci s lehkými úkoly. Ty mohou být následující: musíte zpracovávat pouze lehké výrobky nebo je balit. Na pracovišti také nemusíte dlouho stát nebo neustále chodit a překonávat velké vzdálenosti pěšky.

Kromě toho je také důležité, aby se výrobky nebo dokonce výrobní kusy nepohybovaly s hmotností vyšší než 10 kg. Zejména při přenášení zabaleného zboží mnoho zaměstnavatelů upravuje pracovní místa tak, aby muži a ženy nebyli znevýhodněni. Lehčí práce v logistice a výrobě se proto často označuje jako “lehká práce”.

Vzhledem k poklesu nezaměstnanosti v posledních letech se mnoho firem v tomto odvětví obrací na zahraniční uchazeče s jazykovou bariérou. Po konzultaci s poskytovateli personálních služeb jsou pro jednotlivé projekty k dispozici koordinátoři, kteří odpovídají v několika jazycích. Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci mluvili pracovním jazykem a rozuměli mu, aby bylo možné na pracovišti dodržovat všechny bezpečnostní pokyny. Kromě toho jsme založili vlastní náborové centrum s deseti různými rodilými mluvčími z mnoha sousedních evropských zemí a zavedli ho v rámci společnosti. Náš náborový tým vás rád podpoří při hledání zaměstnání! Napište nám na nabor@arwa.cz

Lehkou prací však nelze rozumět pouze fyzicky lehkou práci, ale také psychicky lehkou práci. Mentálně nenáročná práce je zaměřena na jednoduchou obsluhu mechanických zařízení nebo jednoduchých výrobních procesů. Také v komerčním sektoru se stále častěji setkáváme s nabídkami práce s dodatkem “lehká práce” nebo jednoduchá práce. Tímto způsobem nabízejí společnosti také příležitost k uplatnění v komerčním sektoru pro osoby, které přicházejí z jiných odvětví. Ideální položku pod pojmem “snadná práce v komerčním sektoru” najdeme u úředníků v administrativě.

ARWA Personaldienstleistungen nabízí také lehké práce pro muže a ženy ve vašem okolí. Zajímá vás, jaká lehká práce to může být?

Nejprve jsme pro vás shrnuli obecná povolání v oblasti lehkých prací, která jsou stejně vhodná pro muže i ženy.

Zde je 10 nejlepších povolání v kategorii “lehká práce”.

 • Pomocný pracovník ve výrobě nebo výrobní dělník
 • jednoduchá kontrola kvality výrobků
 • vychystávání zboží a výrobků
 • balení a přeprava různých položek
 • Úředník pro obecné kancelářské práce
 • promotéři
 • Uklízeči při úklidu interiérů budov
 • Montážní asistenti při výrobě plastových dílů
 • Obsluha ve stravovacích službách

Velký počet studentů hledá lehkou práci, aby si během studia přivydělali. Níže jsme pro vás shrnuli ideální osobnostní předpoklady pro snadnou práci.

Jaké osobní vlastnosti byste měli mít, abyste získali snadnou práci?

 • Spolehlivost
 • Flexibilita
 • Schopnost pracovat v týmu
 • Přívětivost

Nezáleží na tom, jakou práci objevíte na trhu práce nebo na nástěnce. Každý zaměstnavatel při hledání nové práce rád vidí u uchazeče určité osobní vlastnosti.

Proto je v mnoha firmách na prvním místě spolehlivost. Nezapomeňte, že v mnoha případech nemůže výrobní linka fungovat bez zaměstnanců. Může to znamenat, že společnost závisí na vaší spolehlivosti na pracovišti. A také k flexibilitě, protože tu by měli mít zaměstnanci ve výrobních a logistických firmách.

Každý z vás ví, že ne vše funguje vždy, a proto jsou firmy v mnoha případech závislé na flexibilitě zaměstnanců. V malých a středních podnicích zaměstnavatel častěji očekává od uchazeče trochu větší flexibilitu než ve velkých podnicích a korporacích. Důvodem není zaměstnanec, ale spíše firemní směrnice a požadovaná bezpečnostní školení o strojích a zařízeních, jakož i nezbytné pokyny na pracovišti. Péče o vaši osobu na pracovišti je nesmírně důležitá pro všechny zaměstnavatele, protože zejména ve výrobních podnicích hraje péče na pracovišti důležitou roli v bezpečnosti práce i v kvalitě konečného výrobku. To nás přivádí ke schopnosti pracovat v týmu, protože je samozřejmě příjemnější pracovat s týmovým hráčem než s nekolegiálním člověkem. I v komerčním sektoru je důležité, aby zaměstnanci spolupracovali a komunikovali jako tým. To může zlepšit a zvýšit výrobní procesy, požadavky na kvalitu a pracovní postupy. V neposlední řadě se dostáváme k osobní vlastnosti, ze které těží každý zaměstnanec: přátelskost. Díky vstřícnosti se ve firmě vytváří silný týmový duch, zlepšuje se atmosféra ve firmě a zvyšuje se pohoda zaměstnanců na pracovišti.

Jaké činnosti děláte při lehké práci?

 • Převezmete stroj s nakládkou surovin
 • nebo provádět balicí činnosti ve skladu.
 • Seřizování a obsluha strojů jsou součástí fyzicky náročné práce.
 • Dohled a kontrola výrobního procesu, kdy je váš zásah nutný pouze v případě, že stroj hlásí chybu nebo je třeba dodat novou surovinu ke zpracování. Jedná se také o snadnou práci s malou zátěží pro vaše tělo.
 • Kontrola kvality zboží vyžaduje vyškolené oko a často se provádí střídavě ve stoje a vsedě, aby se tělu ulevilo v různých polohách.

Do oblasti lehkých prací patří také všeobecné skladové činnosti, včetně kompletace, balení, vychystávání a nakládání a vykládání zboží.

V komerčním sektoru je péče o telefonní ústřednu snadnou prací, kterou vykonává mnoho zaměstnanců v call centrech nebo na recepcích.

Lehká administrativní práce je běžná v mnoha administrativních budovách a zahrnuje archivaci, revizi záznamů, zpracování denní pošty a mnoho dalších.

V oddělení expedice a vrácení zboží zpracováváte a kontrolujete zásilky z vrácených zboží, kontrolujete zboží podle specifikací, zadáváte vrácené zboží do systému a zpracováváte přepravní příkazy.

Nyní jste získali přehled o různých aktivitách.

Pokud máte další otázky, náš tým vám je rád zodpoví na kterémkoli místě společnosti ARWA. Rádi vám kdykoli poradíme s naším portfoliem lehkých prací.

Představili jsme pro vás výhody lehké práce pro muže a ženy z pohledu žadatelů a firem.

Žadatelé

Společnosti

Jednoduché školicí aktivity

Žadatelé mohou být vyškoleni rychleji

Spokojenost s prací

Nižší nemocnost díky menší fyzické zátěži.

Nízká fyzická zátěž

Volná místa lze obsadit rychleji

Práci mohou vykonávat obě pohlaví

Jazykové bariéry zahraničních uchazečů jsou méně důležité. Lze přijmout mezinárodní zaměstnance.

Najděte si snadnou práci u společnosti ARWA pod, Zaslání životopisu – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Jak se mužům a ženám snadno pracuje u společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.?

Personalisté společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. rádi přijmou každého uchazeče. Společnost ARWA nabízí řadu pracovních míst v různých platových třídách, takže uchazeči mohou kontaktovat nejbližší pobočku společnosti ARWA prostřednictvím našich webových stránek www.arwa.cz nebo telefonicky. Rádi vám poradíme a najdeme práci, která vám bude vyhovovat. Nejlepší je využít naší osobní konzultace a nechat si ukázat rozmanitost pracovních nabídek společnosti ARWA. Naši personalisté se těší na setkání s vámi! Klikněte zde pro kontaktování společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o..

Pokud nechcete hledáním práce trávit dlouhou dobu, podívejte se kdykoli na TOP pracovní nabídky společnosti ARWA!

Pokud máte otázky týkající se procesu podávání žádostí o zaměstnání ve společnosti ARWA nebo našich nabídek práce, můžete se je dozvědět předem. Shrnuli jsme pro vás časté otázky a odpovědi. Najdete je zde.

Máte zájem o novou práci?