arwa.cz

Nabídky práce s ubytováním

Společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. jako celostátní poskytovatel personálních služeb vyvinula široké portfolio služeb pro zaměstnance.

Nabídky práce s ubytováním jsou nedílnou součástí kompletních služeb společnosti ARWA.

Jak získat práci s ubytováním ve společnosti ARWA?

Nejprve využijte naše vyhledávání vhodných pracovních nabídek. Poté vyberte krátkou žádost o pracovní nabídku podle svého výběru. Naši plánovači personálu vás budou co nejdříve kontaktovat. Společnost ARWA upřednostňuje telefonický kontakt. Případně vás budeme kontaktovat e-mailem nebo poštou. Naši zaměstnanci vám nabídnou práci podle vaší kvalifikace a profesních zkušeností. Pokud souhlasíte s nabídkou práce od společnosti ARWA, získáte přístup k našemu kompletnímu servisu ARWA, a tím i možnost nabídky práce s ubytováním. To vždy probíhá po konzultaci s klientskou společností a je realizováno našimi personálními plánovači.

V případě dalších dotazů ohledně práce s ubytováním můžete také navštívit nebo přímo zavolat na místní pobočku společnosti ARWA.

Práce s ubytováním je velmi oblíbená

Práce s ubytováním, respektive zařízený byt, už v České republice dávno není vzácností. Stravovací zařízení a sezónní zaměstnavatelé, jako jsou sklízeči, byli kdysi průkopníky v ubytování svých zaměstnanců v blízkosti pracoviště. Vzhledem k rostoucímu nedostatku zaměstnanců v České republice se tato nabídka v průběhu let rozšířila i do dalších odvětví, takže dnes je v České republice nabízena práce s ubytováním i skladníkům nebo pomocným pracovníkům ve výrobě.

V regionech s extrémním nedostatkem nebo potřebou pracovníků se tento koncept stává nevyhnutelným, protože mnoho společností se uchyluje k mezinárodnímu nebo přeshraničnímu náboru. To znamená, že naše česká společnost hledá vhodné zaměstnance a kvalifikované pracovníky v sousedních zemích. Přijatí zaměstnanci dostávají v rámci mezinárodního náboru práci na plný úvazek s ubytováním v České republice. Společnost ARWA Personaldienstleistungen nabízí také práci na plný úvazek s ubytováním, například pro pomocné pracovníky, obsluhu a úklid.

Pokud máte zájem o práci s ubytováním v České republice, přihlašte se přímo u společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. → Zaslání životopisu – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Výhody práce s ubytováním v České republice:

O měsíční náklady na ubytování se dělíte s poskytovatelem personálních služeb, kterým je v našem případě společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o..

Nemáte žádný měsíční závazek, protože smlouva o pronájmu je uzavřena mezi poskytovatelem personálních služeb a pronajímatelem.

Dostanete zařízený byt k plnému užívání.

Budete se cítit jako doma a odpočinete si.

Jako pár můžete často využívat byt pro sebe, pokud oba přijmete práci s ubytováním u společnosti ARWA v České republice.

Můžete si vybrat z několika pracovních míst s ubytováním.

Velmi oblíbené jsou sezónní práce a gastronomie, práce s ubytováním.

Práce s ubytováním pro nástup do nového zaměstnání.

Chcete změnit zaměstnání nebo jste ve městě čerstvě nastěhováni?

Možnost získat nové zaměstnání s ubytováním u společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. využívá mnoho našich zaměstnanců, zejména na začátku nového pracovního poměru. Pro mnohé je zde kladen důraz na seznámení se s prací a následně na spokojenost s prací. Spokojení zaměstnanci si obvykle dlouhodobě hledají vlastní byt v blízkosti svého zaměstnání, aby mohli i tímto způsobem navazovat sociální kontakty mimo práci.

Máte zájem o tuto práci?