arwa.cz

Práce v logistice pro skladníky a osoby, které mění profesi (m/ž/d)

Hledáte práci s pravidelnou pracovní dobou a kolektivní hodinovou mzdou?

Pak je ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. tím pravým místem pro vás. Přihlaste se na toto pracovní místo a použijte náš jednoduchý krátký formulář.

Naše společnost je vázána kolektivními smlouvami, což znamená, že s prací u společnosti ARWA získáte nejen různé výhody z naší nabídky Služby pro zaměstnance – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., ale také ruzne dalsi benefity.

Jaké činnosti jsou součástí práce ve skladu?

Práce v logistice je životní náplní, protože přeprava se nikdy nezastaví. Každý den se do skladu dodává nové zboží nebo se nakládá zboží připravené k expedici.

Každá výrobní a logistická společnost má k dispozici expediční oddělení, aby bylo možné hotové zboží odpovídajícím způsobem naložit a neprodleně doručit k zákazníkovi. K tomu jsou předem důležité některé procesy, které provádějí různí zaměstnanci.

Jaké stanice a činnosti se v logistickém centru nacházejí?

Práce v logistickém centru nebo ve skladu se v zásadě dělí na následující oblasti odpovědnosti.

Oddělení příjmu zboží přijímá dodací listy a zboží a kontroluje, zda není poškozeno při přepravě, a také množství dodávky podle dokladů.

Dalším krokem je uskladnění zboží pomocí vysokozdvižného vozíku, průmyslového vozíku nebo paletového vozíku. Skladování je zdokumentováno s uvedením místa skladování a je dbáno na správné skladování.

Řidič vysokozdvižného vozíku obvykle umí obsluhovat různé vysokozdvižné vozíky a zajišťuje dobrý tok zboží v logistickém systému. Hlavním úkolem je přeprava zboží v rámci logistického centra a nakládka a vykládka zboží.

V logistice mají vychystávači a kompletační pracovníci cenný úkol, protože zajišťují, aby bylo k přepravě vybráno správné zboží, které později dorazí ke správnému zákazníkovi.

Zaměstnanci balicího oddělení přebírají již vychystané zboží od sběračů. Ty jsou zabaleny a opatřeny příslušným štítkem pro příjemce. Ke zboží je přiložen také dodací list.

Zaměstnanci expedičního oddělení zajišťují plynulé nakládání zboží a správné nakládání správného zboží do správných dopravních prostředků.

Tyto oblasti jsou pokryty činností zaměstnanců skladu.

Mate zajem o novou praci, ihned se ucházejte o novou praci, pod Zaslání životopisu – ARWA Personaldienstleistungen s.r.o..