arwa.cz
Obsah

Příspěvek na bydlení s personální agenturou Arwa

Obsah

Hledáte práci, která poskytuje příspěvek na bydlení? Arwa Personaldienstleistungen s.r.o. je pracovní agentura, která tento benefit svým zaměstnancům nabízí. Díky jednoduché ubytovací práci pro páry a manželské páry si můžete přivydělat za kvalitní ubytování a přesčasové hodiny. Více informací o této příležitosti se dozvíte níže.

Co je to příspěvek na bydlení?

Příspěvek na bydlení je příplatek, který zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci na pokrytí nákladů na bydlení. Výše příspěvku se liší v závislosti na zaměstnavateli, ale obvykle se jedná o procento z platu zaměstnance.

Jak personální agentura Arwa poskytuje příspěvek na bydlení?

Personální agentura Arwa poskytuje svým zaměstnancům příspěvek na bydlení prostřednictvím jednoduché práce s ubytováním. Páry a manželské páry si mohou přivydělat prací přesčas a o víkendech. Při výpočtu příspěvku na bydlení se zohledňuje také kvalita ubytování.

Jak získat práci s ubytováním ve společnosti ARWA?

 • Nejprve využijte našeho vyhledávání vhodných pracovních nabídek.
 • Poté vyberte krátkou pracovní žádost podle svého výběru. Naši disponenti se vám co nejdříve ozvou. ARWA preferuje telefonický kontakt. Případně vás budeme kontaktovat e-mailem nebo poštou.
 • Naši zaměstnanci vám nabídnou práci dle vaší kvalifikace a odborných zkušeností.
 • Pokud přijmete pracovní nabídku od ARWA, budete mít přístup ke všem našim službám ARWA, včetně možnosti nabídnout práci s ubytováním.
 • To probíhá vždy po konzultaci s klientskou společností a je realizováno našimi týmovými plánovači.

Můžete také navštívit nebo zavolat přímo do místní kanceláře ARWA s dalšími dotazy ohledně ubytování.

Práce s ubytováním je nyní oblíbená

Práce s ubytováním, aneb zařízený byt už není v Česku žádnou vzácností. Stravovací zařízení a sezónní zaměstnavatelé, jako jsou sběrači hroznových vín, byli kdysi průkopníky v ubytovávání svých zaměstnanců v blízkosti pracoviště. Vzhledem k rostoucímu nedostatku pracovních sil v ČR se tato nabídka v průběhu let rozšířila i do dalších odvětví, takže dnes je v ČR nabízena práce i s ubytováním skladníkům nebo pomocníkům ve výrobě.

V regionech s extrémním nedostatkem pracovních sil nebo poptávkou se tento koncept stává nevyhnutelným, protože mnoho společností se uchyluje k mezinárodnímu nebo přeshraničnímu náboru. To znamená, že naše česká společnost hledá vhodné pracovníky a kvalifikované pracovníky v sousedních zemích. Přijatí zaměstnanci získají v rámci mezinárodního náboru práci na plný úvazek s ubytováním v ČR. ARWA Personaldienstleistungen nabízí také pozice na plný úvazek s ubytováním, jako jsou pomocníci, servis a úklid.

V případě zájmu o práci s ubytováním v ČR kontaktujte ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. Stačí zaslat životopis a další komunikace je na nás.

Výhody práce s ubytováním v České republice:

Své měsíční náklady na ubytování sdílíte s poskytovatelem personálních služeb, v našem případě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

 • Nemáte žádné měsíční závazky, protože nájem probíhá mezi personální agenturou a pronajímatelem.
 • Získáte zařízený byt k plnému využití.
 • Budete se cítit jako doma a odpočinete si.
 • Jako pár můžete byt často využívat pro sebe, pokud oba přijmete práci s ubytováním u ARWA v ČR.
 • Můžete si vybrat z několika volných pracovních míst s ubytováním.
 • Velmi oblíbené jsou sezónní práce a stravování, práce s ubytováním.

Práce s ubytováním pro nástup do nového zaměstnání

Přemýšlíte o změně zaměstnání nebo jste se právě přestěhovali do města? Příležitost pro novou práci s ubytováním ve společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. využívá mnoho našich zaměstnanců zejména na začátku nového pracovního poměru. Pro mnohé je středem zájmu seznámení se s prací a následně spokojenost s prací. Spokojení zaměstnanci si většinou dlouhodobě hledají vlastní byt v blízkosti svého působiště, aby navázali mimopracovní sociální kontakty.

Jaké další výhody Arwa nabízí?

Pokud hledáte práci, která poskytuje příspěvek na bydlení, je společnost Arwa Personaldienstleistungen s.r.o. skvělou volbou, kterou byste měli zvážit. Díky jednoduché ubytovací práci pro páry a manželské páry si můžete přivydělat za kvalitní ubytování a přesčasové hodiny. Kontaktujte personální agenturu Arwa ještě dnes a dozvíte se více o této zajímavé příležitosti! Jaké další výhody vás s personální agenturou Arwa čekají, pokud se rozhodnete s námi spolupracovat?

Zajišťujeme kompletní servis přímo pro vás

 • Prvním krokem je zaslat nám svůj životopis, ať už jako odpověď na pracovní nabídku nebo jako náhled, zda pro vás máme žádost.
 • Co nejdříve se vám ozve náš manažer, který vám poskytne veškeré informace o nabízené volné pozici. Probere s vámi váš životopis, zjistí, zda byste se chtěli ubytovat nebo naopak do práce dojíždět, a tak hledat možné dopravní spoje do práce.
 • Před nástupem do práce vás doprovodíme k závodnímu lékaři na vstupní lékařskou prohlídku a případně další předběžná lékařská vyšetření, např. na ORL.
 • Je pro nás nejvyšší prioritou, abyste znali veškeré informace o nabízených volných místech včetně platových podmínek. Zákon nám ukládá dodržovat srovnatelné mzdové podmínky a my je dodržujeme. Výplaty mezd jsou vždy ověřeny předtím, než jsou skutečně vyplaceny na váš účet.
 • Vaše mzda vám bude zasílána každý 20. den v měsíci, před plánovanou celozávodní dovolenou se snažíme vaši mzdu obdržet i dříve. Každý pátek vám rádi vyplatíme zálohu, protože víme, že nástup do nového zaměstnání je nejen psychicky, ale i finančně vyčerpávající a s naší podporou je to vždy lepší.
 • Dispečer/koordinátor je k dispozici 24/7, pomůže vám kdykoliv a se vším. Pravidelně Vás navštěvuje u zákazníka, dbá na bezpečnost práce, takže je vždy připraven vyměnit nebo dodat nové pracovní oděvy.

Dlouholeté zkušenosti

Překvapivě dobré pracovní nabídky – jednoduše, jistě a spolehlivě. Protože už téměř 40 let nabízíme kompetentní poradenství pro vaše talenty a doprovázíme vás tak dlouho, dokud se nedostanete tam, kam chcete. Očekávají vás nabídky šité na míru z těch nejrůznějších oblastí a přesná analýza vašich profesních představ.

Jistota

Každého našeho zaměstnance vybavujeme OOPP (osobními ochrannými pracovními prostředky) dle přání našich zákazníků. Máme kompletně zařízený sklad, ve kterém máme k dispozici pracovní obuv S1, montérky, trička s logem naší společnosti, mikiny, bundy a výstražné vesty. Další speciální pracovní prostředky vždy objednáváme na zakázku.

Dobrá mzda

Zaměstnáme vás na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení a budete dostávat srovnatelné mzdové podmínky zaměstnance ve společnosti zákazníka.

Ubytování

Míra spokojenosti našich zaměstnanců závisí také na způsobu ubytování, proto se společnost& ; ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. obrací zády k „pokojům pro montéry“ a zajišťováním bytů připravených k nastěhování se stará o komfortní ubytování a o potřebný odpočinek zaměstnanců.

Dovoz

Mobilitou ke spolehlivosti: To nás odlišuje od ostatních konkurentů. Vyzvedáváme naše zaměstnance v bydlišti a dovážíme je do příslušné firmy zákazníka na přijímací pohovor. Just-in-time.

Návštěva úřadů

Byrokracii nemá každý rád. Proto jsou našim zaměstnancům v souvislosti s nutnými návštěvami úřadů na vyžádání k dispozici kvalifikovaní pracovníci, s jejichž pomocí je zajištěn bezproblémový průběh návštěvy úřadu.

Zálohy

Je jedno, zda nově začínáte nebo zda měníte obor práce, společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. vám z hlediska finanční podpory stojí po boku i v tomto případě a nabízí vám týdenní zálohy v souladu s individuální dohodou.

Zastihnete nás i po pracovní době

Naši disponenti a disponentky jsou vybaveni mobilním telefonem, aby mohly být pro naše zaměstnance kdykoliv k zastižení.

Uhrazení nákladů na rekvalifikace a certifikace

Na základě celorepublikové sítě společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. vás podpoříme nejen při sestavování vašich životopisů, ale poskytneme vám i naše kooperace pro získání potřebných potvrzení a certifikátů.

Proč je práce s ubytováním skvělá příležitost?

Práce s ubytováním může být jedna z nejlepších nabídek. Nabídka práce je velice bohatá a Arwa se vždy postará o to, abyste byli spokojeni jak se svým zaměstnáním, tak se svým bydlením a cítili se úplně jako doma. Nebojte se nás tedy kontaktovat!

Picture of ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
ARWA Personaldienstleistungen s.r.o

ucházejte se za 60 sekund

Jméno, Telefon, E-mailová adresa.

Více článků

Vzor životopisu

Úvod Životopis, často známý jako CV (z latinského “curriculum vitae”), je klíčový dokument v profesním světě. Tento písemný přehled vašeho vzdělání, pracovních zkušeností, dovedností a

SLEDUJTE HNED

Příspěvek na bydlení s personální agenturou Arwa